Najnowsze komentarze:
Można próbować zrozumieć ludzi, którzy z tego żyją. Można też puścić ludzi na żywioł i nie zajmować się takimi głupotami, jak ofiary śmiertelne. Samaria nie jest szlakiem w 100% bezpiecznym (który szlak jest), to głęboki wąwóz, narażony na erozyjne osunięcia skał. Poza ty, to jest region aktywny sejsmicznie i dość kapryśny pogodowo.
Myślę, że tu nie ma miejsca na ustępstwa. (...)
gość PiotrWie Dziś po raz pierwszy ( a jeździmy dużo od 2008 roku i dużo chodzimy po szlakach) widzieliśmy w Grecji ekipę przygotowującą szlak do sezonu. Nie była to co prawda zbyt duża ekipa - dwie osoby z motyką, sekatorem i niewielką piłą ręczną - ale zawsze coś - na wyspach Kanaryjskich ekipa to pierwszy z kosą spalinową a zanim kilka osób zmiatających resztki na bok. (...)
Miejsce 14 Ladotyri z Mytilene oddam za bezcen ;)
Witaj Grecjo Graviera z Naksos uwielbiam. Doskonała do koreczków z winogronami
Pychota
No to wyobrażam sobie co będzie jak ta 9-tka dzieci oskarżonego szefa dorośnie!
Komentarze
komentarz z
Pięknie... aż łza się w oku kręci
komentarz z
Kretenskie zachody i wschody są cudowne!!!
komentarz z
Coś niesamowicie cudownego i jeszcze ta piękna muza - uwielbiam
komentarz z
To prawda, chwyta za serce.
komentarz z
Jeszcze tam wrócę
komentarz z
komentarz z
Wschód też piękny, po przylocie nie położyłam się spać wolałam na niego poczekać ❤
komentarz z
Och moja piękna Kreta
komentarz z
Kocham Krete teź tam jeszcze wrócę
komentarz z
Piękna moja Kreta....właśnie teraz miałam tam być
Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz
lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10156965388987551