Kreta jedną z najpopularniejszych destynacji na świecie w 2022 roku

Trip Advisor to popularny serwis podróżniczy, który co roku publikuje tzw. Travelers' Choice, czyli rankingi najpopularniejszych miejsc turystycznych w bieżącym roku. W najnowszym zestawieniu na 2022 rok Kreta zajęła wysokie 5. miejsce w kategorii 25 popularnych światowych kierunków. W porównaniu do rankingu ubiegłorocznego oznacza „awans” z pozycji 7, co pokazuje, że Kreta po ubiegłorocznym nieco słabszym wyniku, ponownie staje się jednym z najważniejszych podróżniczych wyborów a tym samym i miejscem na wymarzone wakacje turystów na całym świecie.

Kreta w czołówce Trip Advisora

Miejscem, któremu w tym zestawieniu przypadła palma pierwszeństwa jest Dubaj. Kolejne pozycje  zajęły: Londyn (2), Cancún w Meksyku (3) oraz Bali w Indonezji (4). Kreta zostawiła daleko w tyle takie miejsca jak choćby Marrakesz (12) czy Hurgada (10). Z pełnym zestawieniem można zapoznać się na tej stronie: TravelersChoice-Destinations-cPopular

Mimo że podobnych zestawień i rankingów jest publikowanych całkiem sporo, to jednak na Travelers' Choice warto zwrócić szczególną uwagę. Laureaci tych zestawień są wyłaniani za pomocą algorytmu, który analizuje opinie i oceny miejsc zamieszczane przez użytkowników w okresie ostatnich 12 miesięcy. Metodologia ta uwzględnia zarówno nie tylko jakość, ale także ilość recenzji miejsc docelowych. Dzięki temu dla osób planujących podróże dane te są miarodajne i wiarygodne. Duży zasięg TripAdisora i jego popularność wskazują zatem na aktualne turystyczne trendy. Część osób planując swoje wakacje bierze pod uwagę właśnie takie informacje i na ich podstawie dokonuje swoich podróżniczych wyborów.
Portal ten jest obecny na 43 rynkach i dostępny w 22 językach. A 988 milionów zebranych recenzji i opinii oznacza, że jest to jeden z najbardziej liczących się globalnych serwisów turystycznych.

Piotrek,  data_2022-01-19 20:10:53 2022-01-19 20:10:53
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

2022-01-19 20:06:26

Nie dziwię się

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10158370047572551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

gość PiotrWie: Zgubić się w wąwozie Kourtaliko to sztuka. Trzeba przekroczyć wybetonowane obrzeże ścieżki i pójść poza wyznaczona trasą  Ale ludzie mają różne dziwne pomysły - wczoraj widzieliśmy dwie osoby uparcie próbujące zejść ze stromego klifu ścieżką zamkniętą płotem i wyraźnie oznakowaną zakaz wstępu, niebezpieczeństwo wypadku.
Love seeing them in flight, supreem fliers!
Bliskie spotkania :)
Byłam w ostatni wtorek i zastanawiałam się, co to za piękne, drapieżne ptaki latają nad Lassithi! Możliwe, że właśnie wtedy zostały wypuszczone?
gość PiotrWie: Dziś byliśmy na plaży Sarakiniko. Tragedii nie było - tylko dwa autobusy i 23 samochody osobowe. Ponieważ teren jest dość rozległy to się rozeszli i nie przeszkadzało. Ale nie wyobrażam sobie co tu się dzieje w lipcu i sierpniu.
Och nie miałam wielką nadzieję że do tego nie dojdzie.
Super jak ja byłam to był szlak zamkniety
Parklot
CRETE Copyright © 2009-22 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera